Kariera

Dlaczego warto z nami pracować?

Elastyczny grafik

W naszym zespole doskonale rozumiemy, jak ważna jest równowaga między pracą a życiem prywatnym. Dlatego oferujemy elastyczny grafik pracy, który pozwala dostosować godziny pracy
do Twoich potrzeb. Dołącz do nas i przekonaj się, jak elastyczność może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie zawodowe i prywatne!

Młody zespół

Pracuj w dynamicznym, inspirującym i pełnym energii środowisku. Wspólnie tworzymy kreatywną atmosferę, gdzie nowe pomysły i innowacyjne podejście są zawsze mile widziane. Dołączając do nas, stajesz się częścią grupy, która nie tylko wspiera, ale także motywuje do osiągania wspólnych sukcesów.

Możliwość rozwoju

W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój, dlatego oferujemy liczne możliwości poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Regularne szkolenia, warsztaty oraz wsparcie mentorskie pomogą Ci rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobiście. U nas możesz kształtować swoją ścieżkę kariery i realizować ambitne cele w sprzyjającym środowisku.

Przyjazny biznes

Nasza firma to miejsce, gdzie panuje serdeczna i wspierająca atmosfera, a relacje między pracownikami oparte są na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Stawiamy na współpracę i otwartą komunikację, dzięki czemu każdy czuje się częścią zespołu. Praca z nami to nie tylko realizowanie obowiązków, ale także budowanie trwałych, pozytywnych relacji w przyjaznym otoczeniu.

Jak wygląda praca
w Xtreme Kids?

Współpraca i wsparcie w Zespole

W naszej sali zabaw praca zespołowa odgrywa kluczową rolę. Wspólnie dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas gość czuł się wyjątkowo. Dzięki dobrej komunikacji i wzajemnemu wsparciu, tworzymy harmonijne środowisko pracy, gdzie każdy może liczyć na pomoc i zrozumienie. Wierzymy, że silny zespół to podstawa sukcesu, dlatego codziennie dążymy do tego, aby nasza współpraca była źródłem satysfakcji
i zadowolenia z wykonywanej pracy.

Tworzenie niezapomnianych przeżyć dla dzieci

Każdy dzień w naszej sali zabaw to okazja, by tworzyć niezapomniane chwile dla dzieci. Twoim zadaniem będzie organizowanie i prowadzenie zabaw, animacji oraz warsztatów, które rozwijają wyobraźnię
i umiejętności najmłodszych. Praca z dziećmi pełna jest radości, a ich uśmiechy i entuzjazm są najlepszym dowodem na to, że to, co robisz, ma ogromne znaczenie. To miejsce, gdzie kreatywność nie zna granic, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania
i satysfakcję.

Nasze stanowiska
pracy

Pracownik recepcji

Zakres obowiązków:

  • Zadaniem Instruktora jest obsługa klienta, sali, wykonywanie telefonów ofertowych, dbanie o porządek
  • Gwarantujemy pakiet szkoleń wstępnych, oraz zniżki na siłownię
  • Oferujemy umowę zlecenie oraz bonusy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność także w weekendy
  • Wysoka kultura osobista
  • Kontaktowość

Instruktor

  • Zadaniem Instruktora jest prowadzenie zajęć fizycznych dla dzieci
  • Gwarantujemy pakiet szkoleń wstępnych

Wymagania:

  • Wykształcenie pedagogiczne
  • Sprawność fizyczna

Animator zabawy

  • Zadaniem Animatora jest prowadzenie zabaw dla dzieci
  • Oferujemy umowę zlecenie i bonusy

Wymagania:

  • Kreatywność

Dołącz do zespołu sali Opole